Hakkımızda

Attornaid; 2009 yılından bu yana 40 farklı sektöre başarı ve kararlılıkla hizmet veren Kiva Teknoloji Ltd. Şti. tarafından küçük, orta ve büyük ölçekli hukuk bürosu, avukatlık ofisi ve avukatlık ortaklığı olarak faaliyet gösteren Değerli Avukatlarımızın ihtiyaçları gözetilerek bilgi güvenliğine uygun bir şekilde titizlikle hazırlanmış birçok ihtiyacınızı tek bir yazılım ile çözümleyebilen bir Hukuk Otomasyon Sistemidir.

Attornaid Hukuk Yazılımı ile, dava, icra ve danışmanlık dosyalarınızın bilgilerini, son durumunu ve gelişmelerini kaydedebilir; bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar üzerinden bu bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz.

Attornaid, ofis içerisinde assistanınız gibi muhasebesel iş ve işlemleri takip eder, duruşmalarınız, süreli ve süresiz işleriniz için size düzenli olarak hatırlatmalar yaparak hataları en aza indirgemenizi sağlar. Attornaid, size birden fazla yazılım programı ile yapabileceğiniz bir çok işi tek bir yazılım üzerinden, sade, kolay erişim ve kolay kullanım ile sağlamaktadır.

İş hacminize, müvekkil ve personel adedinize, ofisinizin ihtiyaçlarına göre seçebileceğiniz modüllerden oluşan Personal, Personal Pro veya Professional paketlerinden birini seçebilir; Enterprise pakedi ile ofisinizin ihtiyacına göre şekillendirilen özel bir yazılım hizmeti alabilirsiniz.

21 Gün boyunca ücretsiz deneyin!

Attornaid'i tüm özellikleriyle 21 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.